Akció!

„B” kategóriás elmélet

Original price was: 65 000 Ft.Current price is: 55 000 Ft.

Felesleges otthon unatkoznod addig, amíg nem mozdulhatsz ki.

Itt az ideje elkezdened a jogosítványod megszerzését!

Ez a legelső lépés, és hidd el, ezután megváltozik az életed!

Leírás

Ezt azoknak ajánlom, akik még nem tudják eldönteni, hogy melyik autósiskolát, vagy oktatót válasszák, de már megfogalmazódott bennük, hogy jogosítványt szeretnének.

Érdemes tudni, hogy az első vezetői engedély megszerzéséhez szükség van egy egészségügyi tanfolyamra, és az azt követő sikeres vizsgára.

Ha még nem végezted el az egészségügyi tanfolyamot e-mailben megbeszéljük, hogy szükséged van e rá, vagy sem. Ezt ajándékba kapod, ha igényt tartasz rá.

Kedvezmény!!! Az árból 25.000 Ft állami támogatáshoz juthatsz, ha még nem töltötted be a 20. életévedet. Erről bővebb tájékoztatást az alábbi linken találsz.

Állami támogatás elméleti képzéshez

…és ez még nem minden! Ingyenes e-maileket is küldök arról, hogy mi alapján érdemes autósiskolát, vagy oktatót választanod, és amíg elvégzed az elméleti tanfolyamot nagyobb rálátásod lesz, hogy miként dönts a továbbiakról.

Tehát elég, ha csak a tanfolyam elvégzése után döntesz arról, hogy az ország melyik városában, melyik autósiskolájában és melyik oktatójával szeretnéd a gyakorlati vezetési tudást elsajátítani. Ebben is a segítségedre leszek.