Akció!

Vezetés Hybrid autóval (1 óra automata vezetés)

Original price was: 10 000 Ft.Current price is: 8 000 Ft.

Nehezen megy a váltás? Úgy érzed könnyebb lenne nélküle? Itt a helyed! Tanulók és már jogosítvánnyal rendelkező sofőrök is kipróbálhatják a hybrid hajtás előnyeit!

Leírás

A plug-in hibrid technológiának köszönhetően a tanulók akár a benzinmotor használata nélkül, elektromos hajtással közlekedhetnek a városban, ami nem csak egy jóval halkabb, de környezetkímélőbb megoldás is, ugyanis az autó széndioxid kibocsátása kevesebb, mint 100 g/km.

A tanulók két lehetőség közül választhatnak:

1. Kombinált oktatás (automata és manuális váltós gépjárművel egyaránt)
  2. Teljesen automata oktatás

„Úgy sem lesz automata váltós kocsim, miért tanuljak én azon?” – hangozhat el a kérdés az első lendületből.

Eddigi tapasztalataim alapján egy kezdő sofőrnek megterhelő egyszerre, egy időben a vezetés minden mozzanatára 100%-os figyelmet fordítania. Azonban ha beül egy automata váltós gépjárműbe egy hatalmas teher leesik a válláról: a kuplung és a váltó megfelelő használata! Ilyen szituációban a tanuló kizárólag a forgalmi helyzetek megismerésének szentelheti figyelmét, ami által rutinosabb vezetővé válhat a sikeres vizsgát követően.

Természetesen már jogosítvánnyal rendelkező sofőrök is kipróbálhatják és megtapasztalhatják a hybrid autó előnyeit.

Az ár egy óra vezetést tartalmaz.